In het Rotterdamse Scheepvaartkwartier zit Grand Café Restaurant Loos. Dit jaar bestaat het restaurant 25 jaar en dat wordt o.a gevierd met een nieuwe kaart. Samen met een aantal andere bloggers mocht ik een hele avond genieten van al het lekkers dat Loos te bieden heeft. En geloof me, dat is veel!
Als je bij Loos naar binnen stapt voelt het alsof je in een restaurant in Parijs bent beland. Vooraan is een groot cafégedeelte waar mensen lekker aan de bar hangen met een hapje en drankje of aan een grote tafel zitten te werken of een krantje lezen. Achteraan vind je een restaurantgedeelte met tafels gedekt in wit linnen, om het Franse gevoel nog maar even te benadrukken.
De kaart van Loos biedt voor ieder wat wils. Je kunt hier terecht voor een lekkere lunch, een snel broodje met een kop koffie of juist voor een uitgebreide lunch of heerlijk diner.
Wij kregen ontzettend veel lekkere gerechten om te proeven en ik kan (ondanks dat ik best een kritische noot wil geven) gewoon niet zeggen dat er iets was dat niet lekker smaakte. Ik heb van alle gerechten genoten en toen de buikjes vol zaten kwamen er ook nog eens een heleboel toetjes op tafel. Absolute favo? De groene thee taart…!
Naast het heerlijke eten, de vriendelijke bediening, het gave interieur en de ongedwongen sfeer had ik ook nog eens de mazzel dat vriendinnetjes (ja, zo mag ik ze ondertussen noemen) Marieke en Lindsey bij me aan tafel zaten. Ook heb ik eindelijk Lianne (big like, wat een leuke dame! Zie een na laatste foto ) ontmoet en samen met hen (en andere gezellige tafelgenoten) had ik een heerlijke avond.
Toen ik naar de tram liep zat het terras nog vol en vroeg ik me af waarom ik in hemelsnaam niet vaker bij Loos kom. Ja, het is ver fietsen, maar damn, alleen die coquilles zijn al de moeite waard. Mij zie je hier snel weer terug, that’s for sure!
Thanks Loos en Miss Publicity voor de fijne avond!