Vorig weekend ging ik met Nina naar Brugge en kwamen onze kerels na voor een paar dagen Oostende. Een badplaatsje aan de Belgische kust, zo’n 2 uur rijden vanaf Rotterdam (oke, eerlijk, de terugweg deden we in 1,5 uur omdat de mannen toen reden :P)
Ondanks dat het ontzettend koud was hebben we ontzettend genoten van het strand. Rode wangen, dikke truien, liters thee en wijn en een heleboel goede gesprekken. Wat is het toch fijn om zulke goede vrienden om je heen te hebben. Mensen bij wie je je helemaal op je gemak voelt en waarmee je veel lol hebt.
Er werd heerlijk gekookt, we deden spelletjes, maakten wandelingen hebben wederom geshopt, want dat kan in Oostende heel goed!
Voor jullie nog wat Oostende tips op een rijtje. Geen winkels deze keer, want Oostende is niet zo groot en als je gewoon rondloopt kom je vanzelf een heleboel leuke boetiekjes tegen.
Een echt Belgisch café voor een biertje of garnalenkroketjes
Brasserie du Parc
Marie-Joseplein 3
Goedkoop vis kopen of eten
De visafslag
‘S ochtends toevoer van dagverse vis. Hier heerst een echt visserssfeertje en koop je heel voordelig de meest verse vis. Ook kan je kleine langoustines kopen die je dan in de zomer op de nabij gelegen terrassen met een biertje mag opeten.
Echt Italiaans eten
Enoteca del Berebene
Madridstraat 6
Luxe Lunchen
‘t Groote Huys
Karel Janssenslaan 10
Ontbijt en gebak
De Zoete Zonde
Christinastraat 54
Tip: logeer in Oostende aan het strand en bezoek vanuit daar een dagje Brugge (ongeveer 30 minuten rijden).
Wie van jullie is wel eens in Oostende geweest?
Drie onderste foto’s van restaurants via Cityzine